Tak toto je TRAPAS!! Stihla som si pozrieť co napisala ta baba ktorej koment si okamzite vymazala podla mna z toho dovodu lebo sa bojis ze to bola pravda a BOLA!! Mozes tento komentar vymazat ale tym padom sa stanes este trapnejsia ako si! Tak si to s tym vymazanim rozmysli!!
Z pozdravom pre tento hrozny blog : Tinky VVinky
PS: Skús tento blog oživiť a uvidíš, že nebudeš jediná ktorá si bude odpovedať na vlastné komenty SAMA!!!
Kniha návštev
Dátum: 19.08.2011
Titulok: blog???????
Dátum: 20.08.2011
Titulok: : Tinky VVinky
tato stranka ma okolo 4. mesiacov a z toho som na nej stravila malo casu. Lebo je to iba skolska uloha. A ja naozaj neviem co by som sem mala dat vtipne ,pretoze snad ti je vtipne tyranie zvierat ci co ? Ked sisi nevsimla toto je stranka o zvieratach a nie o vtipoch ako napr. srada-roka.meu. zoznam.sk.
SVOJ NAZOR SA DA POVEDAT AJ INAK PRETOZE NIKDY NEVIES S KYM SA ROZPRAVAS.
PS: teletabies vysli z mody pre 10. rokmi tak sa preber- ty batola
Dátum: 17.12.2011
Titulok: Re:: Tinky VVinky
Som nevedela že táto stránka je o týraní. Tebe sa týranie tak velmi páči ? a viem s kým sa rozprávam..............so zakladatelkou tejto stránky ževraj o "týraní zvierat"
Dátum: 12.01.2013
Titulok: Re:Re:: Tinky VVinky
ty krava!!!! praveze sa preber.. otot neni o tirani piča jedna zasrata
Dátum: 20.08.2013
Titulok: Re:Re:Re:: Tinky VVinky
tato stranka je o tom aby ludia nepodporovali tyiranie
Dátum: 11.07.2011
Titulok: ...
Maria tvoja strankaje super! Dik ze si tam dala labradora! :D
Dátum: 08.07.2011
Titulok: :D
super supuš spuprovská najsupersuperovská supéééééééééééér stránkaaaaaaa
Dátum: 06.07.2011
Titulok: ...
dobra stranka paci sa mi
Dátum: 28.06.2011
Titulok: blog
K blogu a tej otázke o srnčom ratlíkovi, ja mu hovorím SRNČÍ RATLÍK.
Dátum: 26.06.2011
Titulok: supeeeeeeer
tato stranka je celkom fajn nato kedy si ju marish zalozila.